Ordu haber: Enver Yılmaz: 'Şehit ve gazilerimize minnettarız'

Ordu haber: Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, şehit ve gazilere her zaman minnettar olduklarını belirterek, 'Şehitlerimizin en değerli emaneti olan şehit ailelerimiz başımızın tacı. Her zaman onların yanında olacağız' dedi.

Enver Yılmaz: 'Şehit ve gazilerimize minnettarız'

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, şehit ailelerini ziyaret etti. 26 Ocak günü El Bab'daki çatışmada şehit olan uzman çavuş Kerem Çalışkancı'nın baba ocağı ile FETÖ terör örgütü tarafından 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı'na yapılan saldırıda şehit olan Özel Harekat Polisi Birol Yavuz'un evini ziyaret eden Başkan Enver Yılmaz'a eşi Yeter Yılmaz da eşlik etti.
Başkan Yılmaz, ilk olarak Fırat Kalkanı Harekatı'nda Suriye'nin kuzeyindeki El Bab'ın Kabr El Mukri bölgesinde DEAŞ mensubu teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kerem Çalışkancı'nın Fatsa ilçesinin Bahçeler Mahallesi'ndeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Fatsa ziyaretinde Başkan Enver Yılmaz'a Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fatsa Belediyesi Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe ve İbrahim Eroğlu, Elif-Der Fatsa Temsilcisi Hatice Anlayan ve Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti. Şehit babası Ahmet Ali Çalışkancı ve ailesine başsağlığı dileyen Başkan Enver Yılmaz, daha sonra Fatsa Belediyesi tarafından restore edilen şehidin evini gezdi.
15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi Ankara Gölbaşı Özel Harekât Dairesi Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan Özel Harekat Polisi Birol Yavuz'un ailesine taziye ziyaretinde bulunan Başkan Yılmaz, 'Şehitlerimizin en değerli emaneti olan şehit ailelerimiz başımızın tacı. Her zaman onların yanında olacağız. Ezanlar dinmesin, bayrak inmesin diyerek vatan uğruna şehit düşen tüm kahraman askerlerimize ve gazilerimize minnettarız. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum' diye konuştu.

Enver Yılmaz: “Şehit ve gazilerimize minnettarız”EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

3 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

4 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

5 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Yaşam savaşını kaybetti

6 Yaşam savaşını kaybetti

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

7 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

8 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

Şaşırmayın!..

9 Şaşırmayın!..

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

10 Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'


SIRADAKİ HABER