HaberlerYönetimin çıkış planı

Yönetimin çıkış planı

Samsunspor yönetimi ekonomik anlamda önemli adımlar atmaya başladı. Kulübe gelir sağlamak amacıyla 3 proje üreten yönetim, eşya piyangosu, forma ve yeni stadda bulunan loca satışları ile kulübe önemli gelir sağlamayı hedefliyor.

Yönetimin çıkış planı

 60 bin bilet satıldı

Başlatılan eşya piyangosu kampanyasında ise 100 bin biletten şu ana kadar 60 bin biletin satıldığı ifade ediliyor

 

3 PROJE CAN VERECEK
Samsunspor, ekonomik anlamda önemli atılımlar atmaya başladı. Kırmızı-Beyazlı yönetim ara transfer döneminde 13 yeni oyuncuyu kadrosuna katarak takıma büyük değişim sağladı. Yönetim ayrıca ekonomik anlamda da hamleler yapmaya başladı. 3 proje ile kulübe önemli katkılar sağlamayı planlayan Samsunspor yönetimi önce eşya piyangosu, ardından forma satışı ve son olarak da loca satışı ile kulübe önemli gelir sağlamayı hedefliyor. Kulübü ekonomik anlamda rahatlatmak ve şehri harekete geçirmek için bazı projeler hazırladıklayan Kırmızı-Beyazlı yönetim eşya piyangosunda bastırılan 100 bin biletten şu ana kadar 60 bin bilet sattıklarını ifade etti.

FORMA VE LOCA SATIŞLARI OLACAK
Bunun dışında iki ayrı projeleriyi daha hayata geçirecek olan Samsunspor yönetimi, bunlardan ilkinin forma satışı andından yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumunun loca satışları olduğunu açıkladı. Atakum Belediyesinin organize ettiği forma satışından da önemli gelir sağlayacaklarını ifade eden Kırmızı-Beyazlı yöneticiler, Samsun dışında ve yurt dışında bulunan Samsunlular ve Samsunsporlular için de www.samsunsporstore.org.tr sitesini de aktif hale getireceklerini ve bu site üzerinden üyelerin aidatlarını ödeyebileceklerini, forma satın alabileceklerini ve bağış yapabilecekler vurguladı.

 

 

SIRADAKİ HABER
}