HaberlerErzurum HaberleriAK Partide halef selef buluşması

AK Partide halef selef buluşması - Erzurum Haberleri

Bir süre önce göreve getirilen Adalet ve Kalkınma Partisi İl yönetimi eski il yönetimini unutmadı. Eski Başkan Fatih Yeşilyurt ve eski yönetim onuruna Abdurrahman Gazi Türbesi'nde bulunan Divanı Gazi restorantta düzenlenen yemekte birlik beraberlik mesajları verildi. Halef selef buluşmasında özellikle referandum çalışmaları konuşuldu. Önceki yöne

AK Partide halef selef buluşması

YEŞİLYURT; MAHALLE TEMSİLCİMİZE KADAR ÇALIŞACAĞIZ
Nisan ayında yapılması planlanan referandum öncesi eski yönetim kadrosu olarak bayrak asma dahi kendilerine verilecek tüm görevleri yerine getirmek için canhıraş çaba göstereceklerini ifade eden Yeşilyurt, 'Biz bu davaya gönül vermiş partililer olarak her daim her kademede davamızı sürdürmek için çabalıyoruz. Bu bir nöbet devridir. Dün biz nasıl başkasından bu nöbeti almış bir yere kadar getirmişsek bugünde yeni yönetimlere yeni soluklar kazandırması için devrimizi yaparız. Ak Parti diğer siyasi hareketlerden farklı olarak vatan, millet, bayrak ve inançları ülküsünden taviz vermeyen bir davadır. Biz bu davanın erleri olarak öncelikle önümüzde bulunan referandum süreci olmak üzere 2023 vizyonunun takipçisi olup çalışmalarımızı ona göre yönlendirmeliyiz' diye konuştu.
ÖZ; BAYRAK YARIŞIMIZ DEVAM EDECEK
Ak Parti'nin 15 yılı aşkın görevi boyunca Türkiye'nin gelişmesinde gösterdiği başarısının inkar edilemez bir hal aldığını hatırlatan İl Başkanı Mehmet Emin ÖZ ise yemek sonrasında yaptığı konuşmasında eski yönetimlere övgüler yağdırdı. AK Partinin tüm başarısında geçmiş dönemlerdeki özverinin var olduğunu hatırlatan Öz, 'Partimiz siyasi çizgisinden bir an dahi taviz vermeksizin çalıştığı millet menfaatlerini gözettiği için her defasında oylarını katlayarak halkımızın temsilinde yer almıştır. Sırrımız halkı anlamak halkın menfaatlerini gözetmektir. Eski yönetime katkılarından dolayı teşekkürü borç biliyoruz. onların tecrübesinden mutlak surette istifade edeceğiz' diye konuştu.

AK Partide halef selef buluşması

SIRADAKİ HABER
}