HaberlerErsanlar'dan Karadeniz Lezzet Markaları

Ersanlar'dan Karadeniz Lezzet Markaları

Ersanlar Kuzey Tarım, geçtiğimiz aylarda Karadeniz Lezzet Markaları konseptiyle açtığı showroomla, en kaliteli fındıkları, çayları, balları, kuruyemiş ve kuru meyveleri Samsunlular ve Samsun'a gelen misafirlerle buluşturuyor

Ersanlar'dan Karadeniz Lezzet Markaları

2014 yılında hizmet vermeye başlayan Ersanlar Kuzey Tarım, en kaliteli Karadeniz ürünlerini sevenleriyle buluşturuyor. 2014 yılında açtığı dağıtım deposu dışında, geçtiğimiz aylarda İstiklal Caddesi Çiftlik Mahallesi’nde Karadeniz Lezzet Markaları konseptli showroomu ile hizmete giren Ersanlar yoğun ilgi görüyor.

EN DOĞAL EN KALİTELİ ÜRÜNLER
Ersanlar Kuzey Tarım hakkında bilgi veren şirket sahibi Oğuz Ersan, “Ersanlar Gıda, bölgemizde yetişen fındığın Samsun ve çevre illere dağıtımıyla ticari faaliyetlerine başladı. Uzun yıllar Adalet Mahallesi’ndeki dağıtım depomuzla hizmet verdikten sonra, 24 Aralık 2016’da Çiftlik Mahallesi’nde Karadeniz Lezzet Markaları konseptiyle bir showroom açtık. Amacımız, bölgesel kalkınmaya katkı sağlamak. Bu anlamda Gürsoy Fındık ile yola çıktık. Ürünlerinde Avrupa standartlarını yakalayan Gürsoy Fındık sahibi Halit Gürsoy da tam bir memleket sevdalısı. Bunun yanında Çay-Kur’un hem butik ürünlerini hem de market ürünlerini, Tirebolu 42 çayı tüketicilerle buluşturuyoruz. Rize Ayder ve civar köylerde tamamen doğal üretilen ballarla da raflarımızı süsledik. Karadeniz’in bu muhteşem ürünleri dışında, 70 yıldır kuruyemiş sektöründe olan tedarikçi bir firma ile anlaştık ve en kaliteli kuruyemiş ve kuru meyveleri Samsunlularla buluşturduk. Hijyenik paketlerde ve kilit ambalajlarda satışa sunduğumuz ürünlerimiz büyük beğeni aldı. Ersanlar Kuzey Tarım olarak en uygun fiyatlarla, en kaliteli ürünleri Samsunlular buluşturmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Ayşe KUŞCU

 

SIRADAKİ HABER
}