HaberlerNevşehir HaberleriAK partili kadınlar çayda buluştu

AK partili kadınlar çayda buluştu - Nevşehir Haberleri

Nevşehir'de kadınlar AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanlığı'nın düzenlediği çayda bir araya geldi.

AK partili kadınlar çayda buluştu

Nevşehir Dostluk ve Kardeşlik Parkı'nda AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan çaya Nevşehirli kadınlar büyük ilgi gösterdi.
AK Parti Kadın Kolları'nın faaliyetlerinin değerlendirildiği çay partisinde konuşan AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, kadınların sosyal ve siyasi yaşamda yer almaları gerektiğini belirtti. AK Parti'ye gönül veren kadınlara büyük görevler düştüğünü ifade eden Kutlar, kadın kollarının çalışmalarıyla bütün teşkilatlara yön verdiğini söyledi.
Kadınların hem hayatta hem de teşkilat içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Kutlar; 'Annelerimizin ve eşlerimizin destekleri olmasa bizlerde bugünlere gelemezdik. Kadınlarımızın evlerimizde, hayatlarımızda ve siyasetimizde yerleri çok büyüktür' dedi.
Öte yandan Nevşehir'de yaşayan mülteci kadınların sorunlarına da değinen Nihal Kutlar, bir ve beraber el ele vererek kadınların sorularına ortak sorunlar üreteceklerini sözlerine ekledi.

AK partili kadınlar çayda buluştu

SIRADAKİ HABER
}