HaberlerAnkara HaberleriMemur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen: 'Türkiye'nin ekonomik istikrarı için 'ev

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen: 'Türkiye'nin ekonomik istikrarı için 'ev - Ankara Haberleri

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, 'Memur-Sen olarak, Türkiye'nin müreffeh ve ekonomik istikrarı için 'evet' diyoruz' ifadelerini kullandı.

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Esen: 'Türkiye'nin ekonomik istikrarı için 'ev

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, Antalya'da gerçekleştirilen Birlik Haber-Sen Genişletilmiş Başkanlar kuruluna katıldı. Başkanlar kurulunda konuşan Esen, 'Davetimiz Memur-Sen'e, hedefimiz 1 milyon 111 bin üye, tercihimiz evet. Memur-Sen olarak, Türkiye'nin müreffeh ve ekonomik istikrarı için 'evet' diyoruz' açıklamasında bulundu.
Esen, referanduma yönelik açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:
'Siyaseti algı yönetiminden kurtarıp, bu toprakların diyalektiğine yaslayalım. Dünya büyük bir sıkışmışlık yaşıyor. Dünya büyük bir kriz ve hatta kaos yaşıyor. Türkiye'ye ise daha etkin ve hızlı bir yönetim şart. Adaletin merkeze alındığı bir sistem şart. Darbe anayasasıyla şekillenmiş parlamentarizm büyük yürüyüşümüzün önünde engel. Milli iradenin doğrudan ve tam tecellisini öneren reform paketine bu yüzden evet diyoruz. Sadece Evet demekle kalmıyoruz, alanları doldurarak, büyük Türkiye idealini gerçekleştirmek yolunda sorumluluk alıyoruz. 81 ilde hep birlikte, 'Memur-Sen'e Davet, Tercihimiz Evet' diyoruz. Davetimiz Memur-Sen'e, hedefimiz 1 milyon 111 bin üye, tercihimiz evet. Memur-Sen olarak, Türkiye'nin müreffeh ve ekonomik istikrarı için 'evet' diyoruz.'

SIRADAKİ HABER
}