HaberlerMalatya HaberleriMalatya AK Parti Kadın Kolları MASTÖB'ü ziyaret etti

Malatya AK Parti Kadın Kolları MASTÖB'ü ziyaret etti - Malatya Haberleri

Malatya AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan ve Yürütme Kurulu Üyeleri, MASTÖB Malatya Şubesi Kadın Kolları Başkanı ve yönetimini ziyaret etti.

Malatya AK Parti Kadın Kolları MASTÖB'ü ziyaret etti

AK Parti Kadın Kollarının ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MASTÖB Malatya Şubesi Kadın Kolları Başkanı Saadet Alay, 'Kendilerini takip ediyoruz çok başarılı bir yönetim sergiliyorlar. Malatyamız için çok güzel çalışmalara imza atıyorlar. Daha yaşanılır bir Malatya için ellerinden gelen gayreti göstereceklerine inanıyoruz. Kendilerine şahsım ve yönetimim adına MASTÖB kadın kollarını ziyaret ettikleri için çok teşekkür ediyorum' dedi.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan ise sivil toplum kuruluşlarının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, 'Özellikle kadın sivil toplum örgütlerinin varlığı bizleri daha da güçlü kılıyor. Onlardan ciddi destek alıyoruz. Görüşmelerimizde toplumun nabzını tutuyoruz. Toplumla alakalı gerekli sorunları gündeme getiriyoruz. Sağ olsun başkanlarımız bu konuda bizi bilgilendiriyorlar. Bizleri kabul edip misafir ettikleri için MASTÖB Kadın Kolları Başkanı Saadet Hanım ve Yönetimine bende çok teşekkür ediyorum' diye konuştu.

Malatya AK Parti Kadın Kolları MASTÖB’ü ziyaret etti

SIRADAKİ HABER
}