HaberlerTakımımızın bize ihtiyacı var

Takımımızın bize ihtiyacı var

Samsunspor'un evinde oynayacağı Boluspor maçına tüm Samsunluları tribüne davet eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Samsunsporumuzun, şehrin desteğine ihtiyacı var. Gelin yarın tribünlerde olalım ve sevdamızı yalnız bırakmayalım' dedi

Takımımızın bize ihtiyacı var

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yarın oynanacak Boluspor maçında tüm Samsunluların takımlarına destek vermesini istedi. Bu Aşkın Kahramanı Sensin kampanyası ile tüm Samsunluların Samsunspor ile sımsıkı kucaklaştığına dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, zorlu Boluspor maçında tüm Samsunluları 19 Mayıs Stadyumuna davet etti. Samsunspor'un her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyaçı olduğunu belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Zorlu bir dönemden geçiyoruz. Bu şehrin en kıymetli markası olan Samsunspor için birlik ve beraberlik zamanıdır"dedi.

HAYDİ TRİBÜNE

Bu Aşkın Kahramanı Sensin kampanyası ile bu birlik ve beraberliğin istenildiğinde ne denli güçlü bir şekilde ortaya koyulabildiğini gösterdik. Şimdi her zamankinden daha çok Samsunspor’a sahip çıkma zamanıdır. Geçtiğimiz hafta Mersin İdman Yurdu maçında yaşanan olaylar nedeniyle 6 bin taraftarımız bu maçta tribünde olamayacak. Bütün şehrin takıma sahip çıkmasını ve tribünde yerini almasını istiyoruz. Yarın saat 13.00’da 19 Mayıs Stadyumunda gerçekleşecek olan karşılaşma, şehrimizin takımı ve şehrimiz için son derece önemli” dedi.

SIRADAKİ HABER
}