HaberlerKarasamsun'dan 9 imza

Karasamsun'dan 9 imza

Samsun Süper Amatör Futbol Ligi'nde orta sıralarda yer alan Karasamsunspor, kadrosuna kattığı 9 isimle sözleşme imzaladı. Kulüp Başkanı Aytek Yıldırım, bu sezon için hedeflerinin ligde kalmak olduğunu söyledi.

Karasamsun'dan 9 imza

HEDEF LİGDE KALMAK

Bu sezon yükseldiği Samsun Süper Amatör Futbol Ligi'ne oynadığı futbolla renk katan Karasamsunspor, transfer döneminin son gününde imza şov yaptı. Teknik Sorumlu Özkan Atalay'ın raporu doğrultusunda kadrosuna kattığı 9 futbolcuyla sözleşme imzalayan Mavi-Siyahlılar, ikinci yarı öncesi rakiplerine gözdağı verdi. Başkan Aytek Yıldırım, bu sezon hedeflerinin ligde kalmak olduğunu belirterek, "Her yıl başarı çıtamızı daha yukarı seviyelere çıkarmayı amaçlıyoruz. Bu sezon ligde kalıp gelecek yıl üst sıralarda mücadele edecek bir takım kuracağız." diye konuştu.

İMZALAR ATILDI

Törende Havza Belediyespor'dan forvet Eyyüpcan Kayar, Cedit Ilıcaspor'dan kaleci Tayfun Aksamsun, Atakentspor'dan kaleci Polat Kığılcım, Amasya Suluovaspor'dan orta saha Fatih Zor, Arhavispor'dan stoper Murat Yelkovancı, 1930 Bafraspor'dan orta saha Aşkın Avacı, 1453 Fatihspor'dan orta saha Cevat Aksu, Korgan Belediyespor'dan defans Akif Taşabat ve Almanya'dan Barış Vural, kendisini Karasamsunlu yapan sözleşmeyi imzaladı. Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}