HaberlerParamparça son bölüm izle

Paramparça son bölüm izle

Star Tv'nin sevilen dizisi Paramparça son bölümü izlediniz mi? Paramparça 51. bölümde neler oldu?

Paramparça son bölüm izle

Star Tv'nin sevilen dizisi Paramparça son bölümü izlediniz mi? Paramparça 51. bölümde neler oldu?

Paramparça son bölümde Gülseren ve Cihan için en mutlu gün. Star Tv'nin pazartesi günleri izleyiciyi ekrana kilitleyen dizisi Paramparça'da düğün zamanı. 

Gülseren ve Cihan sonunda kavuşacak mı? Düğünde neler oldu? Dilara bebeğini doğuracak mı? Bu soruların hepsinin cevabı dün gece yayınlanan son bölümde cevaplandı.

Paramparça dizisinin heyecan yüklü bu son bölümünü Star Tv'nin resmi internet adresinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Star Tv'nin dizinin son bölümüne ait sunduğu özet ise şöyle:

Gülseren ve Cihan nihayet ‘Evet’ diyor...

Dilara Amerika’ya gidiyor
Amerika’ya yerleşip bebeğini de orada doğurmaya karar veren Dilara bu kararını Gülseren’e açıklar. Bu konuşma iki kadın arasındaki buzları eritirken Dilara, kızlarını da Gülseren’e emanet eder. Dilara’nın gideceğinden haberleri olmayan ev halkı akşam yemeğinde son kez aynı sofraya oturur.

Rahmi Bey ile Deniz karşı karşıya
Cihan ile Gülseren arasındaki tüm engeller aşılmış, herkes için yeni bir hayat başlamıştır. Düğün günü gelir çatar. Düğüne Deniz’i de davet eden Cansu çok mutludur. Ancak bu mutluluk, Rahmi Bey ile Deniz arasındaki konuşmaya şahit olmasıyla yarım kalır.

Kiralık katil Cihan’ın peşinde
Dilara’nın Cihan’a döneceği korkusuyla Cihan’ı öldürtmek için kiralık katil tutan Harun, Cihan ile Gülseren’in evleneceğini öğrenir. Harun, kiralık katili durdurmaya çalışır ama artık dönüşü olmayan bir yola girilmiştir. Üstelik düğün günü, hiç hesapta olmayan biri daha elinde silahla çıkagelir...

SIRADAKİ HABER
}