HaberlerEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle

Dün gece yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 21. bölümünde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü izlediniz mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümüyine nefes kesiciydi.

ATV'nin sevilen yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Ünal Kaplan veliaht olarak Alparslan'ı seçti.

Kısa sürede büyük beğeni kazanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. bölümü izlemek için ATV'nin resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yayıncı şirketin dizinin son bölümüne ilişkin yaptığı açıklama ise şöyle:

Ünal Kaplan veliaht olarak Alparslan'ı masaya oturtmuş ve kan davasını O'nun ellerine bırakmıştır.Bu planla hedef şaşırtarak daha fazla zarar görmemeyi amaçlar. Gözünü iyice karartan Alparslan ise Sibiryalı'ya yaptığı oyunla intikamını almaya çok yaklaşır. İntikam arzusuyla aldığı kararlar düşmanlarının yanı sıra sevdiklerinin de canını yakacaktır.

Hızır Çakırbeyli bu kez tam manasıyla kadınlarının arasında kalır. Nazlı kartlarını açık oynamaya karar verir ve Hızır'a rest çeker. Meryem ise hamlesini boşanma fikrinde ne kadar kararlı olduğunu dile getirerek yapar. Hızır'ın artık bir karar vermesi gerekmektedir...

SIRADAKİ HABER
}