HaberlerBaşkan Kul, başarı diledi

Başkan Kul, başarı diledi

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Ambartepe ve Kozluk Mahalleleri'nden ayrılan Akçay ve İlimdağ Mahalleri'ni ziyaret ederek, muhtar adaylarına başarı diledi

Başkan Kul, başarı diledi

Terme İlçesi'ne bağlı mevcut Ambartepe ve Kozluk Mahalleleri'nin bazı bölümleri ayrılarak iki yeni mahalle oluşturuldu. Mevcut Ambartepe ve Kozluk Mahalleri'nden ayrılan İlimdağ ve Akçay Mahalleleri'nde dün muhtarlık seçimi heyecanı yaşandı.

İlimdağ ve Akçay Mahalleleri'ne ziyarette bulunan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahalle halkının talepleri ve hizmetlerin kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi amacıyla bazı mahalleleri bölme yönünde karar aldıklarını belirterek, "Terme İlçesi'ne bağlı Kozluk Mahallesi'nden ayrılan kısımda Akçay Mahallesi, Ambartepe Mahallesi'nden ayrılan kısma ise İlimdağ Mahallesi ismi verildi" dedi.

Muhtarlık makamının önemli bir hizmet makamı olduğuna değinen ve adaylara başarı dileklerini ileten Başkan Kul “İki yeni mahallemizde seçime katılacak tüm muhtar adaylarımıza başarılar diliyorum. Seçimler demokrasiye yakışır bir şekilde devam ediyor. İnşaallah seçilecek yeni muhtarlarımız seçildikleri bölgeye güzel hizmetleri götürürler” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}