HaberlerSamsunspor'a destekler sürüyor

Samsunspor'a destekler sürüyor

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, 19 Ocak 2017'de tanıtımı yapılarak satışa çıkarılan Samsunspor'un 51.yılına özel 'Eşya Piyangosu' biletleri için kulübe desteklerin sürdüğünü söyledi.

Samsunspor'a destekler sürüyor

Samsunspor Nuri Asan Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, piyango biletleri için kulübe destek sağlayan Arçelik’in bölge temsilcilerine hediye takdim etti.

Başkan Tutu, “51. Yıl anısına özel düzenlenen eşya piyangosuna şehrin büyük desteğini gördük. Hedeflenen 100 bin rakamına satış anlamında yaklaştık. Ben bu desteği veren tüm Samsunspor taraftarına ve Samsunspor sevenlerine gönülden teşekkür ediyorum. Eşya piyangosuna koyduğumuz hediyelerin temin edilmesi konusunda bize katkı sağlayan Arçelik’e de teşekkürü bir borç bilirim. İki tane büyük arabamızdan sonra koyulan tüm hediyeler Arçelik tarafından karşılandı. Bu bizim için çok büyük bir katkı oldu. İnşallah bu destekler diğer kurumlar tarafından da algılanır ve bu şekilde devam eder” dedi.

Arçelik Bölge Satış Yöneticisi Ertunç Dalkıç, “Arçelik Türkiye’nin en sevilen firmasıdır. Samsunspor da bu şehrin önemli markalarından bir tanesi. Bizler bu organizasyonda olmaktan ve Samsun

SIRADAKİ HABER
}