HaberlerSEZON FİNALİ

SEZON FİNALİ

Sportif Direktör Coşkun Zeren, Gaziantep maçını kazandıkları takdirde sıralamada iki rakiplerinin daha üzerine çıkacaklarını ifade ederek, taraftarlara seslendi. Zeren, 'Sezonun en önemli maçı. Kazandığımızda keskin bir virajı dönmüş olacağız' dedi

SEZON FİNALİ

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, son üç haftada aldıkları 7 puanla büyük moral bulduklarını ifade etti. Zeren, "Takımımızın üzerinde gol atamama, kazanamama, deplasmanda galip gelememe gibi baskılar vardı. Bunların hepsini aştık. Çok iyi oynuyoruz ve bunun sonuçlarını da alıyoruz. Bunda özverili ve ahlaklı bir oyuncu grubuyla çalışıyor olmamızın da büyük etkisi var. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sezonun en önemli mücadelesi. Kazandığımızda keskin bir virajı dönmüş olacağız. Tüm taraftarlarımızı cumartesi günü saat 13.00'deki maça davet ediyorum. Onların desteğiyle bu zorlu engeli de aşacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

KARAR YARIN AÇIKLANACAK...

PFDK tarafından Mersin maçı sonrası 60 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin Türk Lirası para cezasına çarptırılan Zeren ile ilgili son kararı yarın Tahkim Kurulu verecek. Samsunspor'un Tahkim Kurulu'na gerekli başvuruyu yaptığı ve cezanın inmesi veya kaldırılması konusunda kapsamlı bir savunma hazırladığı ifade edildi.

SIRADAKİ HABER
}