Haberler'Haber'e uğramadan gitmem

'Haber'e uğramadan gitmem

Samsun'a dostları Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ve Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak'ı ziyarete gelen sanatçı Faik Öztürk, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Öztürk, 'Geldiğimde Haber Medya'ya uğramadan gitmem' dedi

'Haber'e uğramadan gitmem

Haber Medya Grubu'nu ziyaret eden sanatçı Faik Öztürk, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Haberler Müdürü Onur Nurdemir, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu tarafından karşılandı.

DOST ZİYARETİ

Samsun'a can dostları Adnan Ölmez ve Ahmet Şenocak'ı ziyaret için geldiğini belirten Öztürk, "İşadamı dostlarımın gerek ülke ekonimisine gerekse sosyal hayata kattıkları değerle ne kadar övünsek azdır. Attıkları her adımda ülke menfaatini düşünen değerli dostlarımı bir kez daha tebrik ediyorum" dedi.

GURUR DUYDUM

Öztürk, Haber Medya Grubu'nun sahip olduğu teknolojik altyapısı ile büyük bir görev üstlendiğine dikkat çekerek, "Yerel basın ülkenin bel kemiğidir. Haberaks TV, uzun zamandır çok izlenen bir kanal haline geldi. Sahip olduğu imkanlar ve profesyonel ekibiyle büyük bir misyon üstlenen değerli çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. Yerelde bu kadar güçlü bir medya grubunun var olması ülkemiz adına bana da büyük gurur kaynağı oldu" ifadelerine yer verdi.

Öztürk, en kısa zamanda hayat arkadaşı Safiye Soyman ile tekrar Samsun'a geleceğini de ifade etti.

Pirsu DÜZGÜN

SIRADAKİ HABER
}