HaberlerZonguldak HaberleriBEÜ'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel muhteşem konser

BEÜ'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel muhteşem konser - Zonguldak Haberleri

Bülent Ecevit Üniversitesi'nde (BEÜ) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Türk sanat müziği sanatçısı Aylin Şengün Taşçı unutulmaz bir konser verdi.

BEÜ'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel muhteşem konser

Sezai Karakoç Kültür Merkezi'nde düzenlenen konsere Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir eşi Nurten Akdemir, Vergi Mahkemesi Başkanı Volkan Erdoğdu eşi Emine Erdoğdu, Bülent Ecevit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer eşi Nebahat Özer, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı eşi Hafize Turanlı, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir eşi Senem Demir, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun eşi Emine Tosun BEÜ akademik ve idari personeli, öğrenciler ve Zonguldaklı müzik severler katıldı.
Türk sanat müziği sanatçısı Aylin Şengün Taşçı Türk sanat müziğinin dilden düşmeyen şarkılarıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Yaklaşık 2 saat süren konserde 'Huysuz ve Tatlı Kadın', 'Boş Çerçeve', 'Yıldızların Altında' gibi unutulmayan şarkılar Aylin Şengün Taşçı'nın eşsiz yorumuyla izleyici ile buluştu. İzleyiciler de birçok şarkıda Taşçı'ya eşlik ederken protokolden de şarkılar hep bir ağızdan söylendi.
İlginin oldukça yoğun olduğu konser sonunda Aylin Şengün Taşçı'ya verdiği konser ve günün anısına teşekkür plaketi ve çiçek takdim edildi.

BEÜ’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel muhteşem konser

SIRADAKİ HABER
}