HaberlerSamsunsporlu çocuklarla söyleşi

Samsunsporlu çocuklarla söyleşi

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ile futbolcular Göksu ve Gökay, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başlattığı 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur' projesi kapsamında Spor Lisesi'nde söyleşiye katıldı. Oldukça renkli bir ortamda geçen söyleşide, öğrenciler tüm merak ettiklerini sordu

Samsunsporlu çocuklarla söyleşi

SÖYLEŞİ SPOR LİSESİ'NDE

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur' projesi, okullarda dalga dalga yayılmaya devam ediyor. Projenin son ayağında ise Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ile futbolcular Göksu Türkdoğan ve Gökay İravul, Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi'ndeki söyleşiye katıldı. etkinlikte İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Başkanı Şener Aydın, Okul Müdürü İzzet Acarel, öğretmenler ve öğrenciler de yer aldı.

DALGA DALGA YAYILIYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, "Eğitim öğretimde, öğrencilerimizin akademik başarılarının artırmanın yanında, sosyal, kültürel ve sportif becerilerini ortaya çıkarmak ve geliştirmek hedeflerimizdendir. Spor liselerimizde öğrencilerimiz bir üst öğrenime hazırlanırken yetenekli oldukları branşlarda sporlarını yapma imkanı da buluyor. 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur' projesi okullarımızda dalga dalga yayılmaktadır. Projede emeği geçenleri kutluyorum. Bu günkü misafirlerimize de katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

SAMSUN ÖZEL BİR ŞEHİR

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ise, "Samsun özel bir şehir. Samsunspor'da çok özel ve güzide bir kulüp. Bu kulüpte hem futbolculuk hem de teknik adamlık bana nasip oldu. Samsun şehrini, taraftarını hep arkamızda hissediyoruz. Bu anlamlı proje ile bizleri okullarla, öğrencilerle buluşturan İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu'na teşekkür ediyorum" diye konuştu. Söyleşi öğrenciler Özköylü, Türkdoğan ve İravul'a merak ettiklerini sorarken, oldukça renkli görüntüler de yaşandı.

FORMA HEDİYE ETTİ...

Teknik Direktör Osman Özköylü, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu ve Okul Müdürü İzzet Acarel’e Samsunspor forması, Numanoğlu ise Özköylü'ye çiçek takdim etti.

SIRADAKİ HABER
}