HaberlerAgromec fark yaratıyor

Agromec fark yaratıyor

Samsun'da Osman Özal tarafından 40 yıl önce kurulan Kemal Zirai Alet İŞMAK San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti, 4 bin ürün çeşitliliğiyle farkını ortaya koyan agromec markasıyla, Samsun Mobilya Fuarı 2017'de açtığı standla da adından söz ettiriyor

Agromec fark yaratıyor

Samsun’un ulusal markası Kemal Zirai Alet İŞMAK San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., agromec markasıyla Samsun Mobilya Fuarı 2017’de açtığı standla yoğun ilgi görüyor. Yaklaşık 4 bin ürün çeşidi ile farkını ortaya koyan agromec, stantta sergilediği motorlu testere, elektrikli testere, motorlu tırpan, elektrikli çim biçme, benzinli çim biçme, koruyucu maskeler, tırpan bıçağı, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyve toplama aletleri gibi pek çok ürünle tam not alıyor. Fuarlara çok önem verdiklerini kaydeden Kemal Zirai Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI

Kemal Zirai Aletleri Genel Müdürü Salih Özal, ekipleri ile çok çalıştıklarını dile getirerek, şu ifadelere yer verdi: “Samsun’dan doğan ulusal bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise Türkiye'de düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Ankara, Çorum'daki tarım fuarlarına katılıyoruz. Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Bu yüzden, kendi şehrimiz Samsun'da ne fuarı düzenlenirse düzenlensin, sektör ayırt etmeksizin her fuara katılarak ilimize ve halkımızın ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu fuarda da standımıza ilgi oldukça yoğun. Ülkemizden ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz. Dünya markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Tüm halkımızı standımıza bekliyoruz” dedi.

SIRADAKİ HABER
}