HaberlerBurası kavga şehri değil

Burası kavga şehri değil

Başkan Erkurt Tutu, 'Samsun, Türkiye'nin en önemli spor ve futbol şehri. Burası bizim Gaziantep'te yaşadığımız olayların, kavgaların yaşanacağı yer değil. Gaziantepli yöneticilerin açıklamalarını talihsizlik olarak değerlendiriyorum' dedi

Burası kavga şehri değil

BAŞKAN SESSİZ KALMADI

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi taraftarlara sağduyulu olma çağrısında bulundu. İlk devre Gaziantep'te oynanan maçta protokol tribününde Başkan Erkurt Tutu'ya saldırılmış, Teknik Direktör Osman Özköylü ve futbolculara da maç boyunca küfürler yağmıştı. Yarınki maç öncesi ise Gaziantepli yöneticilerden kışkırtıcı ve proveke edici açıklamalar gelmesi üzerine Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu da, sessiz kalmadı.

AÇIKLAMALAR TALİHSİZ

Başkan Tutu, "Samsun, Türkiye'nin en önemli spor kenti, futbol kenti. Şehirde spora destek veren herkes de bunu tüm Türkiye'ye gösteriyor. Geçmişte yaşananları bir kenara bırakıyoruz. Biz tüm mücadelemizi yeşil sahada vermeliyiz. İki haftadır kazanıyoruz, Gaziantep maçı da sezon sonuna kadarki maçlar içerisinde en önemil final maçı. yapılan açıklamalar talihsizlik. Samsun, bizim Gaziantep'te yaşadığımız olayların, kavgaların yaşanacağı bir yer değil" dedi.

SIRADAKİ HABER
}