HaberlerCevabı sahada veririz

Cevabı sahada veririz

Teknik Direktör Özköylü, kendilerinin ve taraftarların tamamen sahaya odaklanması gerektiğini ifade ederek, 'Provakasyona kapılmamak gerekir. Gaziantep'e engüzel cevabı, sahada onları yenerek vereceğiz' dedi

Cevabı sahada veririz

PROVEKE EDİYORLAR

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi, dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Özköylü, "İlk maçta yaşananlar oldu. Üzerinden zaman geçmesine rağmen Gaziantep'ten proveke edici açıklamalar geliyor. Taraftarlarımız provakasyona gelmesin. Herkes yaptığıyla kalır. En iyi cevabı sahada sonuç alarak, kazanarak vereceğiz. Hoş değildi ilk maçta olanlar, şimdiki açıklamaları da öyle. Bize ve kulübümüze zarar verecek hareketlerden kaçınmalıyız. Taraftarımızın da bu konuda duyarlı olacağından eminim" diye konuştu.

GELİŞİM GÖSTERİYORUZ

Maça da değinen Özköylü, "Zor bir maç olacak. Gaziantep'in bulunduğu konuma göre takımı değerlendirmemek lazım. Çok kaliteli oyunculardan kurulu bir takım. Süper Lig tecrübesi olan bir oyuncu grubuna sahip. Bu ligin ciddi takımlarından bir tanesi. Son haftalarda iyi bir ivme yakaladık. Gelişim gösteriyoruz. Mücadeleyi sahaya yüzde yüz yansıtıp, Gaziantep'i de yenmek istiyoruz. Seyircimizi desteği önemli. Onların sağlayacağı motivasyon çok önemli. Sakin, panik yapmadan oynamamız gerekiyor ve öyle yapacağız. Bizim tek amacımız onları yenip sıralamada geçmek" dedi.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}