Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Yeşilyurt'ta korsan çıkarması

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliği sayesinde miniklere muhteşem bir sömestr tatili sunuyor

Yeşilyurt'ta korsan çıkarması

Yeşilyurt Alıveriş ve Yaşam Merkezi sömestr boyunca gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli oyunlar ve yaratıcı aktivitelerine bir yenisini daha ekliyor.

5, 6, 7 Şubat Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliğinde minikler, korsan kostümlerinden yüz boyamaya, korsan atölyesinden gemi gezintisi ve kanca atışlarına kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler ile sömestrin son günlerinde korsanlar dünyasını keşfetme fırsatı bulacak.

GEMİ İLE AVM TURU
Korsanlar alemine yolculuğa çıkmak için etkinlik alanına gelen minikler, korsan kostümlerini giyip yüz boyama yaptırarak gerçek birer korsana dönüştükten sonra minik gemilerine binerek alışveriş merkezi içerisinde bir tura çıkacak. Turu tamamladıktan sonra gün boyu sürecek aktivitelere dahil olacak çocukları korsan atölyesi, kıta savaşları oyunu ve kanca atışları bekleyecek.

SERTİFİKA ALACAKLAR
Etkinlik boyunca korsan kostümleri ile fotoğraf çektirme şansı olan minikler, bu anları unutulmaz kılabilecek. Etkinlik sonunda, tüm katılımcılar korsan sertifikalarını alarak bu sömestri hem eğlenerek hem de el becerilerini geliştirerek tamamlamış olacak. Etkinlik Fast Food katında saat 14:00 ile 18:00 arasında ücretsiz olacak.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Anıt projesi tamam

1 Anıt projesi tamam

Tarlada ölü bulundu

2 Tarlada ölü bulundu

Samsunda son prova

3 Samsun'da son prova

Bizi eğitimle vurdular

4 Bizi eğitimle vurdular

Çıkış maçı olsun

5 Çıkış maçı olsun

İş dünyasında destek sevinci

6 İş dünyasında destek sevinci

İlhan Cavcav hayatını kaybetti

7 İlhan Cavcav hayatını kaybetti

Sevgisizlik

8 Sevgisizlik...

İlaçta karaborsa endişesi

9 İlaçta karaborsa endişesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu bir sistem değişikliğidir

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu bir sistem değişikliğidir'


SIRADAKİ HABER