HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Baran, Bayburtlulara referandumu anlattı

Başkan Baran, Bayburtlulara referandumu anlattı - Kocaeli Haberleri

16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi saha çalışmalarına devam eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Bayburtlular Derneğini ziyaret etti.

Başkan Baran, Bayburtlulara referandumu anlattı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesinde saha çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Başkan Baran, ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyaretler kapsamında Körfez Bayburtlular Derneği'ni ziyaret etti. Referandum ve yeni sistemle ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Başkan Baran, sistemin vatandaşların yaşamlarını kolaylaştıracak, yatırım ve hizmetlere ivme kazandıracak birçok yeniliği de beraberinde getirdiğini ifade etti.
Yeni sistemin hızlı karar alan, hızlı icraat yapan etkin bir yönetim modeli olacağına vurgu yapan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, '16 Nisan'da daha demokratik daha özgür bir Türkiye'nin geleceğini oylayacağız. Ben halkımızın 16 Nisan'da çok yüksek oranda 'evet' diyeceğine canı gönülden inanıyorum. Vereceğiniz 'evet' oylarıyla 1961 ve 12 Eylül Anayasalarının antidemokratik izlerini 16 Nisan'da tamamen silmiş olacağız' dedi.

Başkan Baran, Bayburtlulara referandumu anlattı

SIRADAKİ HABER
}