HaberlerNurettin Canikli'den Samsun'da önemli açıklamalar!

Nurettin Canikli'den Samsun'da önemli açıklamalar!

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, '1978 yılında ülkemiz bir tanker petrol alamaz durumdaydı. En temel ihtiyaçlarımızı bile karşılayamaz durumdayken, ekonomik büyüklüğe ve zenginliğe ulaşan bir Türkiye haline geldik' dedi.

Nurettin Canikli'den Samsun'da önemli açıklamalar!

Bir dizi ziyaret ve toplantılar için Samsun’a gelen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Büyük Cami’de cuma namazını kıldıktan sonra Alucralılar Derneği’ni ziyaret ederek hemşerileriyle bir araya geldi. Canikli’ye ziyaretinde Samsun Valisi İbrahim Şahin, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok eşlik etti.
Alucralı hemşerileriyle gündem değerlendirmesi yapan Nurettin Canikli, Alucra’ya yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin 14 yılda kendisini üçe katladığının altını çizen Canikli, “Milli gelir olarak bir olan Türkiye 3 oldu. Türkiye her yönüyle gelişti. Bu kadar hızlı bir değişim dünyanın hiçbir ülkesinde yoktur. Bu büyük bir başarı idaresidir ve milletimizin iradesiyle kazanılmış bir başarıdır. Geçmişte Türkiye çok zor dönemlerden geçti. 1978 yılında ülkemiz bir tanker petrol alamaz durumdaydı. En temel ihtiyaçlarımızı bile karşılayamaz durumdayken, ekonomik büyüklüğe ve zenginliğe ulaşan bir Türkiye haline geldik” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}