HaberlerMemleketleri farklı sevdaları aynı

Memleketleri farklı sevdaları aynı

Trabzonlu Melis Danışmaz ve Azerbaycanlı Aysun Aliyeva yeni takımları Yabancılar Pazarıspor için şimdilerde ter döküyor. Samsun'u çok sevdiklerini dile getiren Melis ve Aysun, 'kızların futbolda işi ne?' sorusuna inat 'Biz kramponda giyeriz, topuklu ayakkabı da' cevabını veriyor

Memleketleri farklı sevdaları aynı

HABER'E İÇİNİ DÖKTÜLER
Yabancılar Pazarıspor Kulübünün yeni transferlerinden olan Melis Danışmaz ve Aysun Aliyeva, Haber Gazetesi'ne içini döktü. Yeşil sahalarda fırtına gibi esen bu iki isim Yabancılar Pazarıspor'un kısa süre içerisinde vazgeçilmez oyuncularından oldu. Trabzonlu Melis ve Azire Aysun, yeni takımları ve Samsun'u çok sevdiklerini burada uzun yıllar top oynamak istediklerini söylüyor. 'Kızların futbolda işi ne?' sorusuna ise inatçı bir tavırla "Biz kramponda giyeriz, topuklu ayakabı da. Futbol bizim sevdamız" cevabını veriyor.

TÜRKİYE BİZDEN ÖNDE
Samsun'u çok sevdiklerini dile getiren Melis ve Aysun, "Burası çok güzel bir şehir. Yabancılar Pazarıspor'a imkanlar oluştuğu sürece hizmet etmek bizim için gurur verici olacaktır. Ligde şu anda pek iyi yerde olmasakta bunu düzeltmek te bizim elimizde. Takım arkadaşlarımız ile diyaloğumuz gayet iyi, herkes bu takımın başarısı için elinden geleni yapıyor"dedi. Azerbaycan'da kadın futbolunun yeni yeni geliştiğini söyleyen Azeri oyuncu Aysun Aliyeva, "Türkiye bu konuda bizden önde. Burası da benim memleketim Azerbaycan'da" diye konuştu.

Salim YILDIZ ÖZEL

 

 

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}