HaberlerSamsun'da KYK'lı öğrenciler birbirleri ile yarışıyor

Samsun'da KYK'lı öğrenciler birbirleri ile yarışıyor

Samsun Kredi Yurtlar Kurumu(KYK) İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan öğrenciler arasında 6 branşta gerçekleşen turnuvalar büyük çekişmeye sahne oluyor.

Samsun'da KYK'lı öğrenciler birbirleri ile yarışıyor

500 öğrenci yarışıyor
Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Samsun Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürlüğü tarafından ‘Türkiye’nin Gücü Gençliğin Gülen Yüzü’ sloganıyla 6 branşta düzenlenen turnuvalar tüm heyecanıyla devam ediyor. KYK’ya bağlı yurtlarda kalan öğrenciler arasında futbol, satranç, bilek güreşi, masa tenisi, dart ve voleybol brançlarında gerçekleşen mücadelelerde yaklaşık 500 öğrenci birbirleri ile yarışıyor.

Futbolda şampiyon Karadeniz
Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü’ne bağlı spor tesislerinde gerçekleşen müsabakalar büyük çekişmeye sahne olurken, özellikle bayanların bilek güreşi mücadeleleri büyük dikkat çekiyor. ‘Türkiye’nin Gücü Gençliğin Gülen Yüzü’ sloganı ile ilk olarak başlayan futbol turnuvasında Çarşamba Öğrenci Yurdunun 1-0 mağlup eden Karadeniz Öğrenci Yurdu şampiyonluğa ulaştı. Voleybol, dart ve masa tenisi turnuvaları ise önümüzdeki günlerde start alacak.

SIRADAKİ HABER
}