HaberlerKütahya HaberleriAhmet Sorgun, Simav'da AK Partili kadınlara seslendi

Ahmet Sorgun, Simav'da AK Partili kadınlara seslendi - Kütahya Haberleri

KÜTAHYA (İHA) – AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun'un Kütahya'nın Simav ilçesinde AK Partili kadınlarla toplantı düzenledi.

Ahmet Sorgun, Simav'da AK Partili kadınlara seslendi

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun'un konuşmacı olarak katıldığı toplantıya, Kütahya AK Parti Milletvekilleri Ahmet Tan ve İshak Gazel, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Simav AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Güner, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Akın, belde belediye başkanları ile çok sayıda partili kadın katıldı.
Sorgun, 16 Nisan'daki referandum için teşkilatlarda görevli kadınların çok çalışması gerektiğini ifade ederek, 'Eğer bir işin arkasında hanım kardeşlerimiz varsa, o hanım yüreğiyle tutuyorsa, yüzde 80'i de geçeriz Allah'ın izniyle. Türkiye Büyük Millet Meclisini seçeceksiniz kanunları çıkaracak, cumhurbaşkanını seçeceksiniz çıkarılan kanunları uygulayacak. İkisini de siz seçeceksiniz, üçüncü bir şey yok, kendi kafasından ben de yetkilim diyen birisi çıkamayacak. Hesabını da soracaksınız' dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Güner ise, '50 bin seçmenden 35 bin evet hazır, biz de geleceğimiz için hazırız, Simav'da daha güçlü bir idare için kararımız net, istikrar için evet ' dedi.
Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan'ın konuşmasının ardından, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahya ilinin referanduma bakış açısını anlattı. AK Parti İl başkanı Ali Çetinbaş, il genelindeki sistematik program ile genel çalışma prensiplerine Milliyetçi Hareket Partisinin de desteğini alarak, yüzde 80'i bulan bir evet oyu hedeflediklerini ifade etti.
Simav Eynal Kaplıcalarında gerçekleştirilen toplantı, hediyelerin takdim edilmesi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.

Ahmet Sorgun, Simav’da AK Partili kadınlara seslendi

SIRADAKİ HABER
}