HaberlerFIRSAT TEPTİK

FIRSAT TEPTİK

Samsunspor, ayağına kadar gelen 'ateş hattından çıkma' fırsatını elinin tersiyle iterken, kaçan balık da büyük oldu. Kırmızı- Beyazlılar, sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'la 0-0 berabere kaldı.

FIRSAT TEPTİK

SEYİR ZEVKİ DÜŞÜK

TFF 1. Ligi'nin 24. haftasında Samsunspor, sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u konuk etti. Tüm gözler düşmeme mücadelesi veren iki takımın bu mücadelesiydeydi. Samsunspor kazansa, hem Gaziantep'le birlikte en az 2 rakibini daha geçip, ateş hattının dışına çıkacaktı. Ancak konuk ekip Gaziantep Büyükşehir Belediyespor kazanmaktan çok, kaybetmemeyi düşününce, ortaya seyir zevki düşük bir maç çıktı.

ÇÖZÜM ÜRETEMEDİK

Samsunspor'un tüm hücum planlarına önlem alan Mavi- Lacivertlilere karşı Kırmızı- Beyazlılar da çözüm üretemedi. Gol pozisyonu bakımından oldukça kısır geçen karşılaşmada iki takım da skoru değiştiremedi. Başladığı gibi 0-0 beraberlikle tamamlanan karşılaşmanın ardından Samsunspor puanını 22 yapıp, maç fazlasıyla 16. sıraya yerleşti. Gaziantep ise 23 puana yükseldi. Bugün Mersin kazanır, Bandırma da puan alırsa Samsun, son sıraya gerileyecek.

FUTBOLCULAR YIKILDI...

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte hemen hemen tüm Samsunsporlu futbolcular üzüntüden kendini yere bıraktı. Rakibin önlemlerine çözüm üretemeyen Kırmızı- Beyazlılar, ilk yarı Lumu, ikinci devre ise bir karambol pozisyonu dışında rakip kaleye gidemedi.

SIRADAKİ HABER
}