HaberlerBunun adı katliam! Bir gecede 9 kişiyi öldürdü!

Bunun adı katliam! Bir gecede 9 kişiyi öldürdü!

Gaziantep'te dün gece tam bir katliam yaşandı! Boşanmak isteyen ve savcılığa koruma başvurusunda bulunan 21 yaşındaki Tuba Taş'ın kaldığı teyzesinin evini pompalı tüfekle basan Yusuf Taş, 4 kişiyi öldürdü, 2 kişiyi de yaraladı. Olaydan sonra başka bir mahallede soyadları Taş olan 5 kişi daha öldürüldü.

Bunun adı katliam! Bir gecede 9 kişiyi öldürdü!

Dün gece yarısı Gaziantep’te meydana gelen olayda, Yusuf T., 6 aydır ayrı yaşadığı ve teyzesi Şenel Çakmak'ın yanında kalan eşi Tuba T. ile konuşmak istedi.

Çakmak'ın evine giden Yusuf T. ile ayrı yaşadığı eşi arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada öfkelenen Yusuf T., yanında bulundurduğu av tüfeğini rastgele ateşledi.

Av tüfeğinden çıkan saçmalara hedef olan Tuba T., Şenel Çakmak ve Ahmet Çakmak olay yerinde yaşamlarını yitirirken Duran T. ise götürüldüğü hastanede hayatını kaybetti.

Saçmalara hedef olan ismi öğrenilemeyen 2 kişi de yaralandı.

Yusuf T., olayın ardından kaçarken, silah sesini duyanların ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ve ambulans ekibi sevk edildi.

Hayatlarını kaybedenlerin cesetleri olay yerindeki ilk incelemelerin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Polis, 4 kişinin ölümüne 2 kişinin de yaralanmasına yol açan şüpheli Yusuf T.’nin yakalanması için çalışma başlattı. Bu sırada olayı duyarak eve gelen yakınları ise 4 kişinin öldüğünü öğrenince sinir krizi geçirip, gözyaşına boğuldu.

ÖLEN EŞ KORUMA BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞ

Öte yandan Tuba T.’nin Cumhuriyet Başsavcılığı’na koruma başvurusunda bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

5 KİŞİ DAHA ÖLDÜRÜLDÜ

Polis her yerde öfkeli kocayı ararken, kent merkezine 6 kilometre uzaklıktaki Sam Mahallesi’nde aynı aileden 5 kişi daha ölü bulundu. İki katliamın arasındaki bağlantı araştırılıyor.

Gece yarısı işlediği cinayetlerden sonra kaçan Yusuf T.’nin, Sam Mahallesi’ne giderek 5 kişiyi daha öldürdüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

SIRADAKİ HABER
}