HaberlerSAMULAŞ'tan sınav önlemi

SAMULAŞ'tan sınav önlemi

SAMULAŞ A.Ş. bugün yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) katılacak adayların şehir içi toplu taşımdan sorunsuz ve güvenli şekilde yararlanması için ek servisler koyarak tedbirler aldı

SAMULAŞ'tan sınav önlemi

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş., bugün gerçekleşecek 2017 YGS için raylı sistem, E1 ekspres ve R11 üniversite ringine ek servisler koydu. SAMULAŞ yetkilileri, genel olarak sınavlarda yaşanan ulaşım aksaklıklarında sınava girecek adayların mağdur olmamaları için toplu taşım araçlarını tercih etmelerini ve özel araçla sınav yerine gidecek olanların özellikle sınav katılımının yüksek olacağı bölgelerde araçlarını trafik aksamasına sebebiyet vermeyecek şekilde park etmeleri konularında uyardı.

SAMULAŞ Türkiye nüfusundan fazla insanı taşıdı

GÜVENLİ VE SORUNSUZ ULAŞIM

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanı ve SAMULAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan, YGS’ye girecek tüm adaylara Yönetim Kurulu adına başarı dileklerini iletti. Gürkan, “SAMULAŞ Operasyon Kontrol Merkezi tarafından Yükseköğretime Geçiş Sınavı kapsamında pazar günü tramvaylarımız 4 dakika sefer aralığıyla hizmet verecek şekilde planlama yapıldı, R11 ring ve E1 ekspres seferlerine de araç ilavesi yapılarak herhangi bir aksama yaşanmadan adayların güvenli ve sorunsuz şekilde sınav merkezlerine ulaşmlarını sağlayacağız.” dedi.

SAMULAŞ engelleri kaldırıyor

SIRADAKİ HABER
}