HaberlerSakarya HaberleriSAÜ'de 'Bitki besleme ve yeni nesil gübreler' semineri düzenlendi

SAÜ'de 'Bitki besleme ve yeni nesil gübreler' semineri düzenlendi - Sakarya Haberleri

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı tarafından 'Bitki Besleme ve Yeni Nesil Gübreler' isimli bir seminer düzenlendi.

SAÜ'de 'Bitki besleme ve yeni nesil gübreler' semineri düzenlendi

Seminere Compo Expert Turkey Pazar Geliştirme Müdürü Şükrü Kolukısa ve İlpaş A.Ş. Bölge Müdürü İrfan Sezer konuşmacı olarak katıldı. Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı öğretim görevlileri Nurettin Kartal, Recep Özkır ve Mine Çilli'nin organize ettiği seminerde öğrencilerin merak ettiği soruları akademisyenler ve ilgili firma temsilcileri ve sektörün ileri gelenleri tarafından yanıtlandı.
Seminere, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, meclis üyesi Kamil Özkan, Plant Dergisi, Aquacalix peyzaj firması sahibi Oğuzhan Aşkar ve Ali Aşkar, Sapanca Süs Bitkileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi üyeleri, akademisyenler, mezunlar ve öğrenciler katıldı.
Seminerin ardından Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen, Compo Expert Turkey Pazar Geliştirme Müdürü Şükrü Kolukısa ve İlpaş A.Ş. Bölge Müdürü İrfan Sezer'e bilgi ve deneyimlerini paylaştıkları için teşekkür belgesi verdi.

SAÜ’de ‘Bitki besleme ve yeni nesil gübreler’ semineri düzenlendi

SIRADAKİ HABER
}