HaberlerKılıçdaroğlu Samsun'a geliyor

Kılıçdaroğlu Samsun'a geliyor

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun referandum çalışmaları için 21 Mart'ta Samsun'da olacağını açıkladı

Kılıçdaroğlu Samsun'a geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Haberaks TV'de Haber Medya Haber Müdürü Onur Nurdemir'in sunduğu ''Artı İfade'' programında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun referandum çalışmaları için 21 Mart'ta Samsun'da olacağını söyleyerek, ''Sayın Kılıçdaroğlu'nun da ne kadar üslup sahibi, dürüst olduğunu biliyorsunuz. Böyle önemli devlet adamlarının Samsun'da olması bizim için onur verici'' dedi.

ONUR VERİCİ ZİYARET

CHP teşkilatlarının Samsun'daki referandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Zeybek, ''Bir miting yapmak için yüksek bütçeler gerekiyor. Bizim öyle büyük bütçelerimiz yok ama halkımızın yüreği bu zorluğu aşacak. Mart ayı içerisinde Samsun'da çok önemli konuklar ağırlayacağız. Önce 13 Mart'ta eski Genel Başkanımız Deniz Baykal, Samsunlularla buluşacak. Onu en iyi şekilde ağırlayacağız, halkımızla buluşturacağız. Sayın Baykal'ın ne derece önemli bir devlet adamı olduğunu herkes biliyor. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu da 21 Mart'ta Samsun'da olacak. Birikimlerini, son dönemde yaşanılanları Samsunlulara anlatacak. Sayın Kılıçdaroğlu'nun da ne kadar üslup sahibi, dürüst olduğunu biliyorsunuz. Böyle önemli devlet adamlarının Samsun'da olması bizim için onur verici. Halkımızın da her iki programda bize destek vereceklerini çok iyi biliyoruz, sadece duymaları yetiyor gelmeleri için. Meydanlarda hep birlikte olacağız'' ifadelerini kullandı.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}