HaberlerZonguldak HaberleriAK Partili gençler Başbakan Yıldırım'ın mektuplarını gençlere ulaştırıyor

AK Partili gençler Başbakan Yıldırım'ın mektuplarını gençlere ulaştırıyor - Zonguldak Haberleri

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyeleri Başbakan Binali Yıldırım'ın gençlere hitaben yazdığı mektupları ilçedeki 18-30 yaş arası gençlere ulaştırıyor.

AK Partili gençler Başbakan Yıldırım'ın mektuplarını gençlere ulaştırıyor

AK Parti Kdz. Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz ve gençlik kolları üyeleri Kışla Mahallesi'nde ki gençlere Başbakan Binali Yıldırım'ın mektuplarını ulaştırdı. 18-30 yaş arasındaki gençlere Başbakan Yıldırım'ın mektubunu ulaştırmaya çalıştıklarını anlatan AK Parti Kdz. Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz, mektubun yanı sıra Evet Gazetesi'ni de bilgilenmeleri için vatandaşlara dağıttıklarını söyledi. Alagöz konuşmasında 'Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım tarafından bölgemizde yaşayan tüm gençlerimiz için hazırlanan mektupları kendilerine ulaştırmak için sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar çalışıyoruz. Sayın Başbakanımız mektubunda seçme yaşının 25'ten 18'e indirildiğini, istikrarın korunması için mücadele edilmesi gerektiğinden ve 15 Temmuz hain darbe değişiminden bahsediyor' dedi.
Mektup dağıtımının ardından Kdz. Ereğli sahili ve Yalı Caddesi'ndeki gençlere 'EVET gazetesi' dağıttıklarını ifade eden Hüseyin Alagöz, çalışmalar sırasında yanlarında bulunup kendilerine destek veren AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk ve yönetimine teşekkür etti.

AK Partili gençler Başbakan Yıldırım’ın mektuplarını gençlere ulaştırıyor

SIRADAKİ HABER
}