HaberlerErzincan HaberleriVoleybol müsabakaları tamamlandı

Voleybol müsabakaları tamamlandı - Erzincan Haberleri

Okul Sporları B Gençler Kız-Erkek Voleybol Grup Müsabakaları 11 ilden gelen 9 kız 6 erkek olmak üzere toplam 15 takımın katılımıyla Erzincan'da yapıldı.

Voleybol müsabakaları tamamlandı

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat Spor salonunda gerçekleştirilen Okul Sporları B Gençler Kız- Erkek Voleybol Grup Müsabakaları oldukça çekişmeli geçti. Takımlar rakiplerini mağlup edip ve adını bir üst tura yazdırmak adına tüm hünerlerini sergilediler. 3 gün süren müsabakalar neticesinde Erkekler A grubunda Giresun Kesap Fen Lisesi birinci olurken, B grubunda Malatya Şehit Kemal Özalper endüstri meslek Lisesi birinci oldu. Erkelerde en iyi ikinci takım ise Alazığ Murat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Kızlar A gurubunda Gümüşhane İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci olurken, B gurubunda Tokat Zübeyde Hanım MTAL birinci oldu. Kızların C gurubunda ise Ordu Anadolu Lisesi birinci olarak yarın finallerine adını yazdırdı.
Erzincan'da gerçekleştirilen Okul Sporları B Gençler Kız- Erkek Voleybol Grup Müsabakalarında kızlarda, Gümüşhane, Nevşehir, Yozgat, Malatya, Giresun, Tokat, Ordu, Elazığ ve Sivas illerinden gelen takımlar mücadele ederken, erkeklerde ise Giresun, Gümüşhane, Sivas, Bayburt, Malatya ve Elazığ illerinden gelen takımlar mücadele etti.

Voleybol müsabakaları tamamlandı

SIRADAKİ HABER
}