Samsunlular Moderna'yı sevdi

Moderna Tasarım Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi İşletme Müdürü Osman Tunç, TÜYAP Mobilya Fuarı'nın kendileri için çok güzel geçtiğini ifade edek, ''İstediğimiz daha çok insana ulaşmaktı başarılı da olduk. Samsunlular da bizi çok sevdi'' dedi

Samsunlular Moderna'yı sevdi

Amasya'dan Türkiye'nin 60 noktasına 2004 yılından bu yana hizmet veren Moderna Tasarım Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi Samsun TÜYAP Mobilya Fuarı'nda en özel modelleriyle yer aldı. İşletme Müdürü Osman Tunç Samsunlulardan çok güzel tepkiler aldıklarını söyleyerek, fuarın onların onlar için hedefini bulduğunu söyledi.

MODAYI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Taşova yolu üzerinde 1. kilometrede 6 bin metrekarelik kapalı alanda üretim yaptıklarını söyleyen Tunç, ''İmalathanemizde çok özel ürünlerimizle oturma grupları, kanape, baza, yatak gruplarıyla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran herkesin ürettiklerimizin konsepti farklı. Herkesin yapabildiği tarzda değil, İnegöl ürünleri tarzında üretim yapıyoruz. Ürünlerimiz profil iskelet, bunu genelde herkes yapmaz. Elastik kumaşlar kullanıyoruz. Modayı çok yakından takip ediyoruz. Çok sık fuara katılıyoruz, en popüler ürünlerin arasından üretim yapıyoruz. Fiyatlarımız da bu ayardaki ürünler için çok normal'' diye konuştu.

UMDUĞUMUZU BULDUK

TÜYAP Samsun Fuarı'ndan umduklarında fazlasını bulduklarını söyleyen Tunç, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: ''Hiç bayiimiz olmayan müşterilerimiz geldi. Yeni insanlarla tanışmak için çok güzel bir fırsat oldu. İstediğimiz daha çok insana ulaşmaktı başarılı da olduk. Samsunlular da bizi çok sevdi. Hedefimiz de bizim ayarımızda daha fazla mağazaya ulaşmak ve kendimizi büyütmek'' ifadelerini kullandı.

Zerrin SOMUNCUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da 'yer yerinden oynar mı' bilemeyiz ama işte o isim

1 Samsunspor'da 'yer yerinden oynar mı' bilemeyiz ama işte o isim...

Samsun'da 2 kilo ağırlığında çupra balığı yakalandı

2 Samsun'da 2 kilo ağırlığında çupra balığı yakalandı

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Hakikaten büyük oyuncu'

3 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Hakikaten büyük oyuncu'

Samsunspor'da çileli yolculuk başlıyor

4 Samsunspor'da çileli yolculuk başlıyor

Samsunspor'da zor tercih

5 Samsunspor'da zor tercih

Samsunspor maçı ne zaman saat kaçta

6 Samsunspor maçı ne zaman? saat kaçta?

Samsun'da koca dehşeti! Kurtulmak için denize atladı

7 Samsun'da koca dehşeti! Kurtulmak için denize atladı

Samsun için yağmur uyarısı!

8 Samsun için yağmur uyarısı!

O acıları unutmadık!

9 O acıları unutmadık!..

Emekliye yılda 2 maaş ikramiye

10 Emekliye yılda 2 maaş ikramiye


SIRADAKİ HABER