Samsun'dan 500 noktaya ulaştı: Uykunun moda hali

Samsun'dan üretilip Türkiye'nin 500 noktasına ulaşan Elifya Mobilya ve kendi markaları olan Calven Sofa, son moda yataklarıyla TÜYAP Mobilya Fuarı'nda müşterileriyle buluştu

Samsun'dan 500 noktaya ulaştı: Uykunun moda hali

Elifya Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ve kendi markaları Calven Sofa'yla TÜYAP Mobilya ve Dekarosyon Fuarı'nda Samsunlularla en özel yatak, yatak, baza, başlık, oturma grupları, kanepelerini sergiledi. Bafra ve İnegöl'de imalathaneleri bulunan 27 yıldır faaliyet gösteren şirketin Türkiye'nin 500 noktasına ulaştığını söyleyen Firma Sahibi Recep Çay, ''Türkiye'nin dört bir yanından müşterilerinin fuar için Samsun'a geldi. Samsun'da daha geniş ölçeklerde fuarlar düzenlenmeli ve mobilya sektörünün önü açılmalı'' dedi.

YATAK SEÇERKEN DİKKAT

12 yıldır Calven Sofa markasıyla ağırlıklı olarak yatak ürettiklerini söyleyen Çay, ''Biz asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Öncelikli hedefimiz kaliteli ürünler üretmek. Verdiğimiz garanti süreçlerinde birebir değişim yapıyoruz. Fiyat skalamız da çok abartılı değil. Çünkü herkesin kullanabilmesini istiyoruz. Her sene moda olan renklere önem veriyoruz. Çok fazla bayiimiz olduğu için zaten onların ne istediği belli oluyor. Şu anda sadece Karadeniz'de 86 uyku merkezimiz var. Vatandaşlar yatak alırken genelde çok derin araştırmalara girmiyorlar, sadece fiyat endeksli bakıyorlar. Hatta çoğu zaman yatağı satan kişinin sattığı mal hakkında bile detaylı bilgisi yok. Günümüzün çok büyük bir kısmını yatakta geçiriyoruz. Biz örneğin 35 farklı modelde yatak üretiyoruz. Her birinin değişik özellikleri var. Yanlış yatak kullanımı fıtık gibi bir çok hastalığa neden oluyor. İnsanlar kendi vücutlarına göre yatak kullanmalı'' ifadelerini kullandı.

SAMSUNLU FİRMALAR BİRBİRİNE SAHİP ÇIKMALI

Fuara Samsun'da ilk defa katıldıklarını kaydeden Çay, ''Tek şikayetimiz yer konusu. Ürünlerimizi yeterince sergileyemedik. Şu anda 4'te bir ürünümüz bile yok. Bir de bu fuarda yalnızca Samsunlu firmalar olmalıydı. Samsunlu mobilyacıların daha fazla birbirlerine sahip çıkmaları lazım. Samsun imalatçıları olarak insanların birbirine destek olup şehrimizin tıpkı İnegöl gibi belli bir yol alması gerekli'' diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

1 Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

Sürpriz yapacak

2 Sürpriz yapacak

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

4 Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

5 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

6 Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

7 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

8 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Ağır ceza geliyor

9 Ağır ceza geliyor

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

10 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar


SIRADAKİ HABER