HaberlerANLAM VEREMİYORUM

ANLAM VEREMİYORUM

Teknik Direktör Osman Özköylü, '1,5 aylık bir takım olmamıza rağmen saygı duyulacak bir futbol oynuyoruz ama kimseyi memnun edemiyorum. Taraflı tarafsız herkes bizi beğenmesine rağmen bazılarının beğenmemesine anlam veremiyorum' dedi

ANLAM VEREMİYORUM

BARDAĞIN DOLU TARAFI

Samsunspor Teknik Direktör Osman Özköylü, berabere tamamlanan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını ve cuma günü oynayacakları Altınordu karşılaşmasını değerlendirdi. Özköylü, "Kazanmak istediğimiz, çok uğraşmamıza mücadele etmemize rağmen sonuca ulaşamadığımız bir maç oldu. Gaziantep takımı bu kadar güçlü bir kadrosu olmasına rağmen, tamamen bizi oynatmamaya dönük bir sistemle oynadı. Hep kazanmak isteyen bir takımdı ama bizim maçta sadece bizi oynatmamaya oynadılar. Bunu biz de beklemiyorduk. En azından hücum denemeleri olabilirdi, kalkışmadılar bile. Biz de yaptığımız hamlelerden cevap alamadık ve rakibimizle yenişemedik. Ben bardağın dolu tarafından bakıyorum. Bir puan aldık, bir sıra yükseldik. Cuma günü Altınordu'yla zor bir maça çıkacağız. Ligin en genç ve koşan takımı. Kazanarak dönmek için planlarımızı yapacağız" diye konuştu.

PUAN KAYBEDEBİLİRİZ

Özköylü, şöyle devam etti: "Dışarıda sanki sorunsuz bir takımmışı gibi bir hava var. Biz de puan kaybedebiliriz. 1.5 aylık bir takımız. Doğru yoldayız, iyi mücadele ediyoruz. Taraflı tarafsız herkesten çok üst düzey insanlarda telefon alıyorum, övgüler yağdırıyorlar ama bazılarına beğendiremiyorum. Biz Barcelona değiliz, Real Madrid hiç değiliz. Saygı duyulacak bir futbol oynarken, insanların berabere kalınmış bir maçtan sonra mutsuz olmasına anlam veremiyorum. Herkesin bu takıma yüksek bir enerji vermesi gerekiyor. Taraftarından yöneticisine, gazetecisine kadar herkes bu takımı sahiplenmeli. İçerde güzel bir hava oluşturduk. 4 maçtır kaybetmiyoruz. İnsanların biraz pozitif düşünmesi gerekiyor. Taraftarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Onların da desteği artarak devam etmeli. Birlikte güzel işler başaracağız."

SIRADAKİ HABER
}