HaberlerMHP Samsun'da kongre süreci

MHP Samsun'da kongre süreci

MHP İl Başkanı Taner Tekin, Samsun teşkilatlarında kongre sürecinin başladığını ifade ederek, ''Bu sürecin bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesini bekliyorum. İnşallah camiamızın birlik ve beraberliğine ve önümüzdeki yıllarda MHP'ye hizmet edecek güzel kadroların oluşmasına neden olur'' diye konuştu.

MHP Samsun'da kongre süreci

Samsun teşkilatlarıyla kongre sürecine giren MHP, ilk olağan kongresini Alaçam'da gerçekleştirdi. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Erdinç Gül, oyların tümünü alarak güven tazeledi.

REFERANDUM İÇİN MOTİVE

Kongre takvimini genel merkeze gönderdiklerini ve diğer ilçe kongresi tarihlerinin zaman içinde belli olacağını kaydeden İl Başkanı Taner Tekin, ''Bütün kongrelerimiz 30 Nisan gününe kadar bitmiş olacak. Kongrelerin referandum çalışmaları sürecine denk gelmesi daha fazla yoğunluk ve motivasyon yaşanıyor. Kongre sürecinin camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Bu sürecin bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesini bekliyorum. İnşallah camiamızın birlik ve beraberliğine ve önümüzdeki yıllarda MHP'ye hizmet edecek güzel kadroların oluşmasına neden olur'' diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}