HaberlerBakan Soylu Samsun'da halkla buluştu

Bakan Soylu Samsun'da halkla buluştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Şiddetle değil, demokrasiyle ve bu milletin gücüyle gereken cevabı sandıkta vereceğiz' dedi.

Bakan Soylu Samsun'da halkla buluştu

16 Nisan’da yapılacak olan referandumla ilgili toplantı ve miting yapmak için Samsun’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, muhtarlarla yaptığı buluşmanın ardından İlkadım Belediyesi önünde işçiler ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Mini bir miting havasında geçen buluşmada Bakan Soylu’ya, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti'li vekiller ile İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok eşlik etti. Otobüsten halkı selamlayan Bakan Soylu, kendisini görmeye gelen vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Samsun'da muhtarlarla buluştu

“Sayın Bakanım Çaya Bekliyoruz” pankartıyla İçişleri Bakanı'nı karşılayan İlkadım Belediyesi personeli, demledikleri çayı kendisine ikram ettiler. Halka selamlama konuşması yapan Bakan Soylu, “Şiddetle değil demokrasiyle, oyla ve bu milletin gücüyle beraber gereken cevabı sandıkta vereceğiz. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını sizlere getirdim. Köprüleri, viyadükleri, bölünmüş yolları, tünelleri ve havalimanlarını bu ülkeye kazandıran Başbakanımızın da selamlarını getirdik. Sizden geleceğe güç, geleceğe kuvvet,oyunlara karşı takat almak istiyoruz. 16 Nisan’da sandıkları patlatmaya hazır mısınız? 16 Nisan’da yeni bir tarih yazmaya hazır mısınız. Bize verdiğiniz emanete helal getirmeyeceğiz” diye konuştu.

Bakanlar Soylu ve Kılıç Samsun'da

Halkla buluşmanın ardından Bakan Soylu ve beraberindeki heyet Bafra ilçesine gitti.

SIRADAKİ HABER
}