HaberlerAydın, 'Hayır' için geliyor

Aydın, 'Hayır' için geliyor

Gelecek ay gerçekleştirilecek referandum için 'Niyet hayır, akıbet hayır' sloganı ile toplantılarına devam eden MHP'li Koray Aydın, yarın Samsun'da vatandaşlarla buluşacak

Aydın, 'Hayır' için geliyor

Geçtiğimiz aylarda partisi MHP'den ihraç edilen ve bir süredir 'Niyet hayır, akıbet hayır' sloganı ile toplantılar düzenleyen MHP Genel Başkan Adayı ve eski milletvekili Koray Aydın, yarın Fuariçi Set Düğün Salonu’nda vatandaşlarla bir araya gelecek.

SEMBOLİK MECLİS ORTAYA ÇIKACAK

Samsun’da olmanın heyecanını yaşadığını dile getiren Aydın, "Referandumda çıkabilecek evet sonucu ile sembolik bir meclis ortaya çıkacak. Tek kişilik yönetim şeklini Türk milliyetçileri olarak asla kabul etmeyeceğiz. İktidar partisi kendi inanmadığı yeni anayasa paketini milletimize inandırmak istiyor. Bir ülkenin Başbakanının kapı kapı dolaşarak 'bana ihtiyaç yok' demesi bile inanılması zor bir şey. Gerçek vatanseverlerin ve yurtseverlerin 16 Nisan’da yapılacak referandumda demokrasiden yana oy kullanacaklarına inancım tam. Getirilmek istenen sözde değişikliğe gerekli cevap sandıkta verilecektir" diye konuştu.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}