HaberlerErzurum HaberleriBakan Akdağ: ''Evet'e karşı çıkan politikacılar; gittiğiniz yol sizi duvara tosl

Bakan Akdağ: ''Evet'e karşı çıkan politikacılar; gittiğiniz yol sizi duvara tosl - Erzurum Haberleri

ERZURUM (İHA) – Sağlık Bakanı Recep Akdağ, '15 Temmuz ruhundan Kılıçdaroğlu bir şeyler öğrenir diye umut ediyorduk. Öğrenememiş, maalesef öğrenememiş. 'Evet'e karşı çıkan politikacılar; gittiğiniz yol sizi duvara toslatacak' dedi.

Bakan Akdağ: ''Evet'e karşı çıkan politikacılar; gittiğiniz yol sizi duvara tosl

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak referandum çalışmaları kapsamında Erzurum'un Horasan ilçesinde miting düzenledi. Halka hitap eden Bakan Akdağ, 'Rabbim bizi bu millete hizmetkarlıktan ayırmasın' ifadelerini kullandı.
Horasan'ın 16 Nisan da 'evet' diyeceğini kaydeden Bakan Akdağ, 'Birileri bu millete yol göstermeye, birileri bu millete akıl vermeye çalıştılar, çalışıyorlar. Değerli kardeşlerim şimdi biz zaten Horasan'ın referandumda nasıl Cumhurbaşkanının arkasında olduğunu biliyoruz. 15 Temmuz ruhundan Kılıçdaroğlu bir şeyler öğrenir diye umut etmiştik öğrenememiş, maalesef öğrenememiş. Evet'e karşı çıkan politikacılar gittiğiniz yol sizi duvara toslatacak. Bu millet sizin mani olmaya çalışmanızla fikrini değiştirmez. Bu Horasanlı çoktan kararını verdi. Boşuna uğraşıyorsunuz arkadaş' diye konuştu.
Öte yandan Horasan'da düzenlenen mitinge katılan Saadet Partisi Horasan İlçe Başkanı Çetin Turan da referandumda evet diyeceğini belirtti.

Bakan Akdağ: "’Evet’e karşı çıkan politikacılar; gittiğiniz yol sizi duvara tosl

SIRADAKİ HABER
}