HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı:'Yalanları bir bir ortaya çıkıyor'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı:'Yalanları bir bir ortaya çıkıyor'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 'Milletimizin 'evet' diyeceğini bilenlerin, akıl karıştırmak için ortaya attıkları görüşlerin yalan olduğu bir bir ortaya çıkmaktadır. Biz 18 maddeyi de halkımıza anlatıyoruz, gizlimiz saklımız yok' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı:'Yalanları bir bir ortaya çıkıyor'

AK Parti Samsun Milletvekili, TBMM Dilekçe Komisyonu Üyesi ve Türkiye-Şili Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Av. Orhan Kırcalı, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa değişikliği referandumu için çalışmalarını sürdürüyor. Kırcalı, bu kapsamda Atakum, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde verdiği konferansların yanı sıra halk ziyaretleri gerçtekleştirdi. Havza, Kavak ve Vezirköprü'deki seçim koordinasyon merkezlerinin açılışlarına katılarak konuşma yapan Kırcalı, ayrıca Samsunlu şehitler Şenol Çelebi, Fikret Özer ve Muhammed Yılmaz’ın ailelerini evlerinde ziyaret etti.

KONFERANS BU AKŞAM

Partisinde görev yapan tüm yöneticilerle birlik içinde çalışmalarını sürdürdüklerini iifade eden Kırcalı, "Tüm teşkilatımızla her an sahada halkımızla beraber oluyoruz. Anayasa değişikliği hakkında görüşlerimizi anlatıyoruz. Milletimizin büyük bir coşku içinde Anayasa değişikliğine 'evet' dediğini görüyoruz. Tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Milletimiz kalıcı istikrar, güçlü yönetim ve güçlü bir Türkiye istiyor. Milletimizin 'evet' diyeceğini bilenlerin, akıl karıştırmak için ortaya attıkları görüşlerin yalan olduğu bir bir ortaya çıkmaktadır. Biz 18 maddeyi de halkımıza anlatıyoruz. Gizli saklımız yok. Halkımızla paylaşıyoruz. Çünkü yaptığımız işin devletimizin ve milletimizin yararına olduğunu biliyoruz. Halkımız da bu anlayışımızı biliyor ve anayasa değişikliğini güçlü bir şekilde destekliyor. 21 Mart Salı günü (bugün) Bafra ilçemizde saat 19.00’da Bafra Belediyesi Kültür Merkezi'nde hemşehrilerimizle buluşacağız. Anayasa değişikliklerini anlatıp, sorulara cevap vereceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}