HaberlerKara yeniden başkan

Kara yeniden başkan

Samsun Kahveciler Odası Olağanüstü Genel Kurulu'ndan 2 adayın eşit oy aldığı nefes kesen seçimlerin ardından İlçe Seçim Kurulu eşit oy alan başkan adayları arasında kura çekerek seçimin kazananını mevcut başkan Mustafa Kara olarak belirledi

Kara yeniden başkan

Olağan takvimi 2018 yılında olan ancak kurul kararıyla takvimden önce gerçekleşen Samsun Kahveciler Gazinocular Büfeciler Otelciler ve Müzisyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlık seçimlerinde oda başkanlığı için yarışan 3 isimden, Cavit Yıldırım 113, mevcut başkan Mustafa Kara 197 ve Köksal Orman 197 oy aldığı seçimlerde başkan seçilememişti. Sandıktan başkan çıkmamasıyla, yasa gereği ilçe seçim kurulu eşit oy alan iki aday arasında kura gerçekleştirdi. Kurada mevcut başkan Mustafa Kara, yeniden başkan seçildi.

ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Yaşadıkları seçimin çok ilginç olduğunu söyleyen Başkan Kara, ''Seçim esnasında çok yoğunluk yaşandı. Hatta zaman zaman da izdiham oldu. Buna rağmen yeniden başkan seçildiğim için çok mutluyum. Esnafımız için bir çok projemiz var. Bu projeleri hayata geçirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Seneye de olağan seçimlerimiz olacak. Esnaflarımız istediği sürece ben de görevdeyim'' diye konuştu. Başkan Kara'nın yeni yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu: Selamet Candemir, Özgür Çepni, Ahmet İnce , Recep Kapıcıoğlu, Nevzat Yalçın, Suat Uzun, Hikmet Gürbüz, Ahmet Sadıkoğlu.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}