HaberlerEstetiğin merkezi Samsun

Estetiğin merkezi Samsun

FBM Tıp Merkezi kurucusu Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, Samsun'u dünyanın tanıdığı bir estetik merkezi haline getirdiklerini söyledi

Estetiğin merkezi Samsun

FBM Tıp Merkezi kurucusu Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, Euro D ve CNN Türk kanallarında yayınlanan Çok Yaşa ve İşimiz Estetik programlarının çekimlerini Samsun’da yaptıklarını belirterek, “Programlar kapsamında Samsun’un değişik yerlerinden görüntüler çekerek, ilimizi Avrupa ve tüm dünyaya tanıtıyoruz” dedi.

SAMSUN’UN TANITIMINI YAPIYORUZ

Program yapımcıları Barış Turanlı ve Suzan Ugan ile bir basın toplantısı düzenleyen Akbaş, “Euro D’de her gün yayınlanmakta olan Çok Yaşa programının ve CNN Türk’te yayınlanan İşimiz Estetik programının çekimleri Samsun’da gerçekleşiyor. Programlarda hastalıklar, estetik ve cerrahi ile ilgili bilgiler verirken aynı zamanda, Samsunumuzun da ekranlarda daha iyi tanıtılması amacıyla görüntüler çekiliyor. Ve böylelikle Samsun’u hem Avrupa’ya hem de dünyaya tanıtıyoruz. Ben aşağı yukarı 27 yıldır bu şehirdeyim. Bütün yatırımlarımı bu şehre yaptım. Amacım bu şehri Türkiye ve dünyada estetik konusunda bilinen bir merkez haline getirmekti ve bunu başardım. Şu an Samsun, sadece Türkiye’nin değil dünyanın bilinen estetik merkezlerinden biri. Müşterilerimizin yüzde 50’si yurt dışından geliyor. Hem Samsun’un hem de Türkiye’nin ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz” dedi.

Program yapımcıları Turanlı ve Ugan ise çok güzel ağırlandıklarını belirterek, Akbaş’a teşekkür etti.

Ayşe KUŞCU

SIRADAKİ HABER
}