HaberlerOrdu HaberleriFatsa'da Orman Haftası kutlama etkinlikleri

Fatsa'da Orman Haftası kutlama etkinlikleri - Ordu Haberleri

Orman Haftası nedeniyle Fatsa Orman İşletme Şefliği mensupları Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı ve Fatsa Cumhuriyet Başsavcısı Selamettin Bayçelebi ile bir araya gelerek günün anısına fidan hediye ettiler.

Fatsa'da Orman Haftası kutlama etkinlikleri

Ziyarete Fatsa Orman İşletme Şefi Sevil Şen ve personelleri katıldı. Orman Haftası nedeniyle ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten Sevil Şen, 'Her yıl bu haftalarda Orman Haftası'nı kutluyoruz. Sizleri de bu anlamlı haftamız da ziyaret etmek istedik. Bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Fatsa şefliği olarak ormanlar konusunda duyarlı çalışmalarımız devam ediyor. Bu anlamda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz' dedi.
'Ormancıların Orman Haftası kutlu olsun' diyerek sözlerine başlayan Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, 'Ormanlarımız bizim en değerli varlıklarımız. Onları korumak bizlerin görevleri içinde yer alıyor. Bu anlamda ormancıların Orman Haftası'nı kutluyorum. Ziyaretlerinden dolayı çok memnun oldum' ifadelerini kullandı.
İkinci ziyaret ise Fatsa Cumhuriyet Başsavcısı Selamettin Bayçelebi'ye oldu. Ormancıların haftasını kutlayan Başsavcı Çelebi, 'Çalışmalarınızda başarılar dilerim' şeklinde konuştu.

Fatsa’da Orman Haftası kutlama etkinlikleri

SIRADAKİ HABER
}