HaberlerBursa HaberleriBursasporlu taraftarlardan özel öğrenciler için anlamlı davranış

Bursasporlu taraftarlardan özel öğrenciler için anlamlı davranış - Bursa Haberleri

Bir grup Bursaspor taraftarı, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nde 200 kadar özel öğrenciye Bursaspor tişörtü ve atkısı hediye etti.

Bursasporlu taraftarlardan özel öğrenciler için anlamlı davranış

21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nde Ersel Ağaçe ve Aslı Taşdemir'in öncülüğünde bir grup Bursaspor taraftarı, anlamlı bir organizasyona imza attı. Nilüfer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'ndeki yaklaşık 200 özel öğrenciye atkı, tişört ve top dağıtan taraftarlar, öğrencilerle beraber tezahüratlarda bulundu. Renkli anlara sahne olan organizasyonu düzenleyen isimlerden Ersel Ağaçe, çocukları mutlu etmek için hediyeler aldıklarını belirterek, 'Biz de yanlarında olmak istedik. Bursaspor camiası hep kötü şeylerle anılmasın, iyi şeylerle de anılsın istedik' dedi.
Aslı Taşdemir ise, 'Bursaspor taraftarı olmak önce şehrinin takımını tutmak, şehrinin takımını tutmak şehrini sevmektir. Biz hem şehrimizi hem takımımızı seviyoruz. Çocuklara Bursaspor sevgisini aşılamak istiyoruz. Bursaspor'u sevsinler, yanında olsunlar biz de onların yanında olalım. Sosyal sorumluluk projemize destek olan herkese teşekkür ederim. Her zaman böyle bir organizasyonda bir araya gelmek istiyoruz' diye konuştu.
Özel öğrenciler de aldıkları hediyeler için çok mutlu olduklarını ve duygulandıklarını söyledi.

Bursasporlu taraftarlardan özel öğrenciler için anlamlı davranış

SIRADAKİ HABER
}