Haberler19 Mayıs'ta AK Parti ve MHP el ele

19 Mayıs'ta AK Parti ve MHP el ele

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, MHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek, referandum sürecinde MHP ve AK Parti'nin 'evet' kampanyasını güçlü bir şekilde yürüteceklerini söyledi

19 Mayıs'ta AK Parti ve MHP el ele

Eski Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, referandum sürecini birlikte yürüttükleri MHP ilçe başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette konuşan MHP İlçe Başkanı Mustafa Selçuk, Türkiye’nin geleceğini etkileyen kararlarda her zaman devletin yanında olduklarını, referandum sürecinin herhangi bir siyasi kaygı içermediğini belirtti.

GELECEĞİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Referandumun ülkenin geleceğini belirleyeceğini ifade eden Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Ülkemizin bekası, birliği, dirliği ve Türkiyemizin önünün daha da açılması için bu çok önemli süreçte, özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, Başbakanımız Sayın Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli’ye çok teşekkür ediyorum. Bu anayasa değişikliği, Türkiye’nin bir anlamda geleceğini belirleyecektir. Ülkemizde kalıcı bir istikrarın oluşması ve dış mihraklara karşı birlik içerisinde olmalıyız. Ülkesini, devletini, vatanını, milletini, ay yıldızlı bayrağını seven her bir kardeşimizin beraber hareket etmesinin son derece anlamlı ve önemli oluğunu düşünüyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}