Gençlerden Taşçı'ya selfieli teşekkür

TOG tarafından sürdürülen GençBank projesinin hem Türkiye hem de dünya çapındaki çalışmalarının en büyük destekçisinin Atakum Belediyesi olduğunu açıklayan İğne Deliği Gençlik Merkezi, Başkan İshak Taşçı'ya teşekkür etti.

Gençlerden Taşçı'ya selfieli teşekkür

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından 2010 yılından bu yana aralıksız sürdürülen GençBank Projesi yurt içi ve yurtdışında birçok şehirde uygulanmaya devam ediyor.

Dünyada İngiltere, Almanya, İrlanda, Bulgaristan, Romanya, Ermenistan, Hindistan, Bosna Hersek, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Güney Afrika’da birçok kentte gerçekleştirilen GençBank Projesi, Türkiye’de ise İzmir, Adıyaman, Batman, Samsun, İstanbul, Kilis, Afyon, Erzurum, Hatay, Çanakkale, Kayseri, Eskişehir, Kocaeli şehirlerinde uygulandı.

Projenin uygulandığı noktalarda gençlere ve proje kapsamındaki çalışmalara en çok desteğin Atakum Belediyesi tarafından verildiği açıklandı.

“EN BÜYÜK DESTEK ATAKUM BELEDİYESİ”

Projenin Samsun ayağında Atakum ilçesi merkezli bir çalışma programı içerisinde hareket ettiklerini söyleyen ve projenin hem Türkiye hem de dünya ölçeğinde en büyük desteği Atakum Belediyesi’nden aldığını kaydeden TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi Yöneticisi Oğuzhan Öztanır, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etti.

Oğuzhan Öztanır, “Proje sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok şehrinde uygulanmaya devam ediyor. Kapsamlı içeriği ve hayatın her noktasına dokunan yapısıyla başarılı bir çalışma haline gelen GençBank projesinin en büyük destekçisi Atakum Belediyesi olmuştur. Bu anlamda Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya, gençlere ve gençlere yönelik projelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisinin de genç olması, bizi anlamasını ve projelerimize dahil olmasını kolaylaştırıyor. Başkan Taşçı’nın destekleriyle daha birçok projenin Samsun ve Atakum gençliğiyle buluşmasını sağlayacağız” dedi.

“GENÇLER BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Gençleri önemsediğini ve buradan hareketle gençliğin yararına olacak her çalışmanın ve projenin destekçisi olmaya devam edeceklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Söz konusu geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ise hiçbir fedakarlıktan kaçınmamız söz konusu bile olamaz. Bu bağlamda, ilçemizde faaliyet gösteren ve üniversiteli gençlerimizden oluşan İğne Deliği Gençlik Merkezi de diğer gençlik oluşumları gibi bizim için son derece önemli. İmkanlarımız doğrultusunda verdiğimiz destekleri sürdüreceğiz. Bu destekler ile gençlerin sosyal, kültürel, sportif ve istihdam odaklı çalışmalar içerisinde bulunmasına katkı sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz” diye konuştu. Toplum Gönüllüleri Vakfı  

EN ÇOK OKUNANLAR

İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

1 İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

3 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

4 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

5 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsunspor'a ağır fatura

6 Samsunspor'a ağır fatura

Samsunspor daha avantajlı

7 Samsunspor daha avantajlı

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

8 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Samsun'da vekillik yolunda istifa rüzgarı

9 Samsun'da vekillik yolunda istifa rüzgarı

Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı

10 Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı


SIRADAKİ HABER