HaberlerKayseri Haberleriİzmir Bornova Belediye Başkanı Atilla'dan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyare

İzmir Bornova Belediye Başkanı Atilla'dan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyare - Kayseri Haberleri

İzmir Bornova İlçe Belediye Başkanı Olgun Atilla, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

İzmir Bornova Belediye Başkanı Atilla'dan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyare

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, '16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde Türkiye'yi çok hararetli bir dönem bekliyor. Bugünde bizleri İzmir Bornova İlçe Belediye Başkanı Olgun Atilla Bey ziyarete geldiler. Ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Seçim çalışmalarınızda da sizlere başarılar diliyorum' dedi.
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık da, 'Bornova Belediye Başkanımız bizim 'Hayır' çalışmalarımıza destek vermek için buraya geldiler. Kendisi Bünyanlıdır. Demokrasinin de gereği budur. Kayseri'nin Bünyan ilçesinden çıkar Bornova'da belediye başkanıdır. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Çok güzel ve çok değerli çalışmaları var. 16 Nisan da anayasa oylaması yapılacak ama bu bir seçim değil. Bu bir parti meselesi değildir. Bu ne CHP'nin ne AK Parti'nin nede MHP'nin meselesidir. Bu vatan ve millet meselesidir' diye konuştu.
İzmir Bornova İlçe Belediye Başkanı Olgun Atilla ise, 'Türkiye çok önemli bir seçime gidiyor. Bu seçime giderken de 'Bu seçimin zamanı mıydı' diye bunları da tartışmak gerekiyor. Çünkü hepimiz biliyoruz ki memleketimizin en büyük derdi işsizlik ve aş derdidir. Başka bir önemli konu da terör ve güvenlik sıkıntısıdır. Bu ortamda bir seçime gidilmesinin çok doğru olduğunu düşünmüyorum.' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}