Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

ALS Grup farkı

Karadenizlilerin güvendiği adres ALS Grup İnşaat & İş Makinaları TÜYAP Samsun 3. İnşaat Fuarı'nda açtığı stantla yoğun ilgi görüyor

ALS Grup farkı

Karadenizliler onlara güveniyor

 2015 yılında hizmet vermeye başlayan ve yerel firma kimliğiyle adından söz ettiren ALS Grup İnşaat &İş Makinaları TÜYAP Samsun 3. İnşaat Fuarı’nda açtığı stantla fark yaratıyor. Makliftsan İş Makinaları’nın Karadeniz Bölge Bayiliğini üstlenen ALS Grup, en iyi ürünleri, en hızlı ve en doğru şekilde tüketicilerle buluşturuyor.

EN İYİ HİZMET

Firma hakkında bilgi veren ALS Grup Yönetim Kurulu Başkanı İlter Alişan yerel bir firma olarak Karadeniz halkının gönlünde taht kurduklarını söyledi. İlter: “2015 yılının ocak ayında kurduğumuz firmamız Makliftsan İş Makinaları’nın Karadeniz Bölge Bayiliğini yürütmekte. Yerel bir firma olduğumuz için insanlar bize çok rahat ulaşıyor ve bu da aramızda büyük bir güven oluşturuyor. Bu güven olgusuyla beraber hem satış, hem servis, hem de yedek parçada en iyi hizmeti, en doğru tüketicilere çok hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. İstif makinaları, fortlift ve konteyner yükleyici, uçak ekipmanları, yedek parça ve iş makinaları lastikleriyle hizmet veriyoruz” dedi.

MEMNUNUZ

Makliftsan hakkında bilgi veren Alişan, “35 yıllık bir firma olan Makliftsan ile yol almaktan oldukça memnunuz. Makliftsan, Türkiye’nin ilk 500 firmasıyla, hem satış hem de kiralama olarak çalışmakta. Birçok bölgede bayisi olan Makliftsan, ürün ve hizmetler, satış, yedek parça, servis ve kiralama hizmetinin yanı sıra Hangcha markasıyla da kalitesi taçlandırmıştır” diye konuştu.

TEŞEKKÜRLER

TÜYAP Samsun 3. İnşaat Fuarı’nın oldukça verimli geçtiğini sözlerine ekleyen Alişan, “3 nesildir siyaset yapan bir ailenin çocuğu olarak bu tip fuarların şehrimize ve bölgemize çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Her geçen yıl daha da gelişen fuarlarımızın sürekliliği çok önemli. Samsun Fuarı, İstanbul’da katıldığımız fuarlara göre daha verimli geçiyor. Bu da Samsunlu olarak bizi çok mutlu ediyor ve onurlandırıyor. ALS Grup olarak TÜYAP’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ayşe KUŞCU 

 EN ÇOK OKUNANLAR

İkisi de tamam

1 İkisi de tamam

Samsunspor Tutu telefon trafiğinde

2 Samsunspor: Tutu telefon trafiğinde

Samsunda bıçaklı kavga 1i ağır 3 yaralı

3 Samsun'da bıçaklı kavga: 1'i ağır 3 yaralı

Samsunda başarı çıtası yükseliyor  Zirveye tırmandı

4 Samsun'da başarı çıtası yükseliyor : Zirveye tırmandı

Vakit az kaldı

5 Vakit az kaldı

Samsun Haber Şırnaktan acı haber 3 şehit

6 Samsun Haber: Şırnak'tan acı haber: 3 şehit

2 yabancı 3 yerli transfer

7 2 yabancı 3 yerli transfer

Samsunspor Samsunspor bayramlaştı

8 Samsunspor: Samsunspor bayramlaştı

Kulüpler anlaşsın hemen imza atarım

9 Kulüpler anlaşsın hemen imza atarım

Samsun Haber Şelalede yüzerken boğulan genç toprağa verildi

10 Samsun Haber: Şelalede yüzerken boğulan genç toprağa verildi


SIRADAKİ HABER