HaberlerSamsun ekibine çirkin saldırı

Samsun ekibine çirkin saldırı

Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin İstanbul Profesör Faik Somer Spor Lisesi ile oynadığı maçta spora yakışmayan görüntüler yaşandı. Rakibine 4-2 penaltılarla yenilen Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı soyunma odasına giderken rakip takımdan bazı oyuncuların ve taraftarların saldırısına uğradı

Samsun ekibine çirkin saldırı

Samsun Haber

KÜFÜRLER ETTİLER

Kocaeli'nde düzenlenen Okullararası Genç Erkekler Futbol Türkiye Yarı Finallerinde spora yakışmayan görüntüler yaşandı. İstanbul Profesör Faik Somer Spor Lisesi ile son maçında karşılaşan Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maç sonu rakibinin çirkin saldırısına maruz kaldı. Normal süresi 0-0 berabere biten ve penaltı atışlarına giden maçta Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi rakibine 4-2 mağlup oldu. İşte bu dakikadan sonra olanlar oldu. Üzüntülü bir şekilde soyunma odasının yolunu tutan Samsun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı oyuncuları rakip takımdan bazı oyuncular ve taraftarlarının sözlü hakaretlerine ve saldırısına uğradı.

POLİS SONRADAN GELDİ

Kavgaya dönüşen olaylar yaklaşık 1 saate yakın sürdü. Emniyet güçlerinin sonradan araya girmesi ile her iki takım güçlükle sakinleştirildi. Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet Devrim Kendir, "Olayların yaşanacağı belliydi. Sürekli rakip takım ve taraftarlar bizi tahrik etti. Maçın hakemlerin yönetimi ise taraflı bir şekilde oldu. Biz adil bir yönetim olmasını beklerken İstanbul ekibinin haklarının korunduğunu gördük. Maç sonrası ise soyunma odasının yolunu tuttuğumuz da anlamsız bir şekilde rakip takım oyuncularından ve taraftarlarından küfürler işittik. Sonrasında ise olaylar çıktı ve çocukları ayırmakta güçlük çektik. Olaylar sırasında ise hiçbir emniyet görevlisi yoktu. Sonradan gelen takviye ekipler olayları yatıştırmaya çalıştı"dedi.

SIRADAKİ HABER
}